Post og besøksadresse: Næringsveien 6, 4323 Sandnes

Nettside: www.clima-norge.no  E-post: post@clima-norge.no

Juridisk navn: Rettedal Bilkontroll AS  Org.nr: 982 511 321 MVA  

Bankkonto:  3250.05.14395

Tlf: 51 65 11 51 

 

Clima Norge AS har agentur i Norge på utvalgte kvalitetsprodukter innen avfuktning og luktfjerning. Vi er en trippel A og Gasellebedrift, etablert i 2000. Du kan være trygg på god service i mange år etter at du har kjøpt et produkt fra oss. 

  • Airmaster ozongeneratorer fjerner lukt og dreper bakterier på den mest effektive og mest miljøvennlige måten. Airmaster's fortrinn er god kvalitet (utviklet og produsert i Sverige) til riktig pris (masseprodusert). Fjerner lukt fra mugg, røykskader, nikotin, dyr, søppel, klimaanlegg osv.

  • AllTemp er vårt eget varemerke. AllTemp Handy sorpsjonsavfukter er effektiv ned til 0° C. Leveres med silikonslange for kontinuerlig drenering. AllTemp RS70 og RS110 er kompakte sorpsjonsavfuktere som virker i kuldegrader.

  • EvoDry PD fra Acetec er en sorpsjonsavfukter som er utviklet for bruk i krypkjellere, men er også ideell i lager, garasjer og flere andre steder. Avansert elektronisk styring reduserer strømforbruk i krypkjeller.

Ansatte

Olav Rettedal

Daglig leder / eier

olav@bilkontroll.no

Johannes Rettedal

EU-kontrollør / lager / produksjon

johannes@bilkontroll.no

Gunnar Undheim

EU-kontrollør / lager / produksjon

gunnar@fluidfilm.no

Bilkontrollør

EU-kontrollør / lager / produksjon

 

Silje Frøyland

Kontor/administrasjon

silje@fluidfilm.no

Sorott Svendsen

Marked

sorott@fluidfilm.no

Anne Marit Rettedal

Regnskap

anne-marit@bilkontroll.no

 

Bli forhandler

Clima Norge AS har agentur og lager i Norge for Airmaster, Acetec og selvfølgelig AllTemp. Skriv mail til Olav.

 

Åpningstider i romjulen:

23. desember: 08.00 - 16.00
24. desember: Stengt
27. desember: 08.00 - 16.00
28. desember: 08.00 - 16.00
29. desember: 08.00 - 16.00
30. desember: 08.00 - 16.00
31. desember: 08.00 - 12.00

Åpningstider

Tirsdag, onsdag og fredag: 08.00 - 16.00.  

Mandag og torsdag: 08.00 - 19.30. Ofte til 21.00. Langdager kan utgå i skoleferier.